1* hvězdičkové hotely v Bernu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bernu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Bernu, kde najdeme města Kehrsatz, Thorberg, Belp, Lyss a Oberburg.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. BS16 

Foto: BS16
Pokojů: 19
Hodnocení hostů
0 %

Featuring a terrace, BS16 is located in Bern. Located around 17 km from BEA Bern Expo, the hotel is also 17 km away from Stade de Suisse. Free WiFi is available. The units in the hotel are fitted with a flat-screen TV.


2. ibis budget Bern Expo Star

Foto: ibis budget Bern Expo
Pokojů: 102
Hodnocení hostů
75 %

Ibis Budget Bern Expo se nachází přímo naproti bernskému výstavišti, jen 200 metrů od stadionu Stade de Suisse a 1,7 km od centra Bernu. Nabízí bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby86 - 104 CHF za noc
Třílůžkový pokoj
osoby86 - 104 CHF za noc

3. Hotel Landhaus 

Foto: Hotel Landhaus
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
88 %

Hotel Landhaus enjoys a central location in Bern, a 5-minute walk from the Old Town and 200 metres from the well-known Bear Pit. This family-run hotel offers individually decorated rooms and its own restaurant.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby115 - 170 CHF za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a společnou koupelnou
osoby90 - 130 CHF za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby220 - 220 CHF za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: